Autószerelő és autóvillamossági szerelő

Több éves szakmai gyakorlattal keressük leendő kollégánkat, autószerelő és autóvillamossági szerelő munkakörbe!

Légy tagja az Automotive Truck Szerviz Kft. csapatának!

Főbb feladataid lesznek:

  • Gépjárművek/tehergépjárművek általános átvizsgálása
  • Hibák megállapítása, javítása (gyári szintű diagnosztika)
  • Garanciális és garancián túli javítások elvégzése
  • Műszaki vizsgára való felkészítés
  • Műhelyrend fenntartása, műhely tisztán tartása

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős, bejelentett alkalmazotti munkaviszony
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • 320.000 - 450.000 FT nettó kezdő fizetés (tapasztalattól függően)

Munkavégzés helye: Pest megye, Halásztelek

  • Autószerelői, autószerelő technikusi, autóvillamossági végzettséggel
  • Minimum “B” kategóriás jogosítvánnyal
  • Több éves releváns szakmai tapasztalattal

Rád van szükségünk, ha:

  • Nem okoz gondot az önálló, igényes munkavégzés
  • Tudsz és szeretsz csapatban dolgozni
  • Van “C-E” kategóriás jogosítványod
  • Rendelkezel diagnosztikai szoftver ismeretével

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben magadra ismertél, várjuk fényképes önéletrajzod a info@automotivetruckszerviz.hu e-mail címre!

Kérdésed van?

Keress minket bátran a +36 20 253 1149-es telefonszámon!